VEIKSMES HOROSKOPI MARTAM

Jūs esiet pakļauti priekšnojautām, kuras tiek uztvertas ļoti nopietni. Nosliece celt gaisa pilis nepievēršot skatu dzīves haosam. Iespējamas kļūdas finansu lietās. Jāizsargās no vieglprātīgas rīcības. Vēlme izjaukt pastāvošo kārtību. Spējas norūdīt gribu un parādīt sevi atbilstoši valstiskām normām.

Lai labāk izprastu savu uzdevumu, vairāk jātiecas uz garīgumu. Saasinājumi un sadursmes ceļā uz garīgo attīstību. Tam veiksmīgi jātiek pāri.

AUNS

   Neiecietība pret citiem un nevēlēšanās pieņemt ieteikumus. Spēcīga Enerģija un pašapziņa uzņemoties jaunus projektus. Spējas pelnīt naudu, bet nepieciešama arī drošība. Svārstīšanās un biznesmeņu piesaiste. Darbs tirdzniecībā. Svarīgi ieguldījumi.

VĒRSIS

   Daudz kas atkarīgs no pašsajūtas. Laba izpratne biznesā un darbībās ar finansēm. Darbs ar nekustamiem īpašumiem. Spēcīga vēlme sasniegt kaut ko nozīmīgu. Draugu palīdzība un tieksme pēc atzinības. Interese par sabiedriskām vērtībām.

DVĪŅI

   Tev ir liela pieredze grūtību pārvarēšanā, tāpat arī naudas pelnīšanā. Jāmācās to pielietot. Spēcīga personības sajūta un griba gūt panākumus, ar savu darbu radīt pasaulē pārmaiņas. Interese par politiku un administratīvo darbību. Vēlme mainīt.

VĒZIS

   Liela pašpaļāvība un konkurētspēja. Var labi paveikties uzņēmējdarbībā. Patiks komandēt. Iespējama iesaiste un darbošanās politikā. Veiksmīga darbība tieslietās, medicīnā, reliģiskās organizācijās, ceļojumu birojos. Tieksme uzspiest savas idejas.

LAUVA

   Liels gribasspēks un vēlme sevi pilnveidot. Darbošanās ar citu cilvēku naudu. Iespējams arī mantojums. Iespējas pelnīt darbojoties psiholoģijas jomā. Labas idejas un sakari lai virzītos pa karjeras kāpnēm. Darbs savā profesijā veidos stabilitāti un finanses.

JAUNAVA

   Lielāka piesaiste medicīnai un dziedniecības mākslai. Spēcīga Enerģija un neatlaidība sadarbībā ar darba partneriem. Vajadzēs radīt harmonisku vidi, lai gūtu finansiālus labumus. Labi var veikties tirdzniecībā, psiholoģijā, juridiskā un tieslietu sistēmā.

SVARI

   Iespējama laba sadarbība ar biznesa partneriem. Mazliet tomēr der piebremzēt un izvairīties no strīdiem. Jāiemācās būt pacietīgākam. Labas organizatora spējas. Vajadzība pēc atzinības. Darbs veselības aprūpē, mākslas jomā. Patiks strādāt harmoniskā vidē.

SKORPIONS

   Iespējama veiksme dramaturģijā, mākslas jomā, rakstniecībā. Vairāk prieku sagādās radošs darbs. Lielāka peļņa iespējama darbojoties mākslas jomā. Jo vairāk tevī būs pozitīva informācija, jo bagātāks būsi. Notiks transformācija atbilstoši tavām zināšanām un komunikācijas spējām.

STRĒLNIEKS

   Finansiāla nodrošinātība. Optimisms un sirsnība tikai nāks par labu. Darbs privātīpašumā, mācību iestādēs un veiksmīga sadarbība ar partneriem. Iespējami labi ienākumi skulptoriem un māksliniekiem. Rūpes, taktiskums un iecietība pret darbabiedriem.

MEŽĀZIS

   Laba sazināšanās prasme un iespējas sadarboties kādā veiksmīgā firmā. Brīva, nepiespiesta komunikācija un prasme akurāti kārtot lietas var pavairot tavus ienākumus. Spītība un tendence izmainīt pastāvošo iekārtu. Lai to veiksmīgi paveiktu, tev priekšā garīgās attīstības ceļš.

ŪDENSVĪRS

   Tu bez pūlēm vari atrast labu darbiņu un tā palielināt savus ienākumus. Vēlme pelnīt ļoti daudz un tieksme būt neatkarīgam. Tas ir iespējams. Godīga rīcība vienmēr nes labumus. Veiksme mākslas jomā. Ieteicams mazliet piebremzēt pirms sava viedokļa izteikšanas.

ZIVIS

   Spēcīga individualitātes sajūta un līdera spējas. Draudzība un optimistisks skats uz dzīvi. Iespējas un vēlme darboties ar lielākām ļaužu masām. Šeit arī ienākumi. Labi politiķiem. Prasme un spējas ieviest jauninājumus mūsu dzīvē. 

Share
Izvēlieties valodu